Opzetkam Wahl #4 9.5mm voor Max50 en MaxGo
Deze opzetkam van Wahl is een accessoire voor de Max50 en MaxGo tondeuses, speciaal ontwikkeld voor het trimmen van honden. Het is een praktisch hulpmiddel voor een gelijkmatige vachtverzorging.
De opzetkam heeft een kamhoogte van 9.5mm en is gemaakt van metaal in een zilveren kleur. De afmetingen zijn 13 cm hoog, 7.4 cm lang en 2.4 cm breed. Het is een stukartikel dat onderdeel is van de vachtverzorgingsproducten van Wahl.
| Merk | Wahl |
| Type | Opzetkam |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilver |
| Afmeting | 13 cm x 2.4 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Lengte | 7.4 cm |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 22684 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Opzetkam Wahl #4 9.5mm voor Max50 en MaxGo
Deze opzetkam van Wahl is een accessoire voor de Max50 en MaxGo tondeuses, speciaal ontwikkeld voor het trimmen van honden. Het is een praktisch hulpmiddel voor een gelijkmatige vachtverzorging.
De opzetkam heeft een kamhoogte van 9.5mm en is gemaakt van metaal in een zilveren kleur. De afmetingen zijn 13 cm hoog, 7.4 cm lang en 2.4 cm breed. Het is een stukartikel dat onderdeel is van de vachtverzorgingsproducten van Wahl.
Extra informatie
| Merk | Wahl |
| Type | Opzetkam |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilver |
| Afmeting | 13 cm x 2.4 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Lengte | 7.4 cm |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 22684 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...