WAHL Li-Ion accu voor Max Go tondeuse
Deze WAHL Li-Ion accu is speciaal ontwikkeld voor de Max Go tondeuse (model 22652). Deze accu biedt betrouwbare stroomvoorziening voor uw hondentondeuse, wat essentieel is voor een goede vachtverzorging.
De accu heeft afmetingen van 17,5 cm hoog, 7 cm lang en 3 cm breed. Het is een zwart tondeuse accessoire dat als los onderdeel wordt geleverd. Deze Li-Ion technologie zorgt voor een efficiënte werking van uw hondenverzorgingsapparaat.
| Merk | Wahl |
| Type | Tondeuse |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Afmeting | 17.5 cm x 3 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Lengte | 7 cm |
| Gewicht | 0.15 |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 21495 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
WAHL Li-Ion accu voor Max Go tondeuse
Deze WAHL Li-Ion accu is speciaal ontwikkeld voor de Max Go tondeuse (model 22652). Deze accu biedt betrouwbare stroomvoorziening voor uw hondentondeuse, wat essentieel is voor een goede vachtverzorging.
De accu heeft afmetingen van 17,5 cm hoog, 7 cm lang en 3 cm breed. Het is een zwart tondeuse accessoire dat als los onderdeel wordt geleverd. Deze Li-Ion technologie zorgt voor een efficiënte werking van uw hondenverzorgingsapparaat.
Extra informatie
| Merk | Wahl |
| Type | Tondeuse |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Afmeting | 17.5 cm x 3 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Lengte | 7 cm |
| Gewicht | 0.15 |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 21495 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...