Je lieve chinchilla zal een vrolijk dansje doen als je dit complete diervoeder voor chinchilla's in hun eetschaal giet. Het merk Tasty is de Nr. 1 Chinchillavoermix voor een lang, gezond en gelukkig leven van kleine dieren. Deze hoogwaardige en complete maaltijd is rijk aan voedingsstoffen en helpt hun kleine lichamen in topconditie te houden, zodat ze de hele dag kunnen spelen.
Het voer is grondig getest, 100% compleet en 100% heerlijk. Het bevat plantaardige bijproducten en groenten. Het is geschikt voor chinchilla's van alle leeftijden. De verpakking heeft een netto gewicht van 0,9 kg en een bruto gewicht van 0,958 kg. De afmetingen zijn 25 cm hoog, 13 cm breed en 7,25 cm lang.
Vrij ter beschikking stellen samen met zuiver drinkwater. Droog en koel bewaren.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 25 cm cm x 13 cm cm |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 0.9 kg |
| Lengte | 7.25 cm cm |
| Gewicht | 0.9 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 379010 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Je lieve chinchilla zal een vrolijk dansje doen als je dit complete diervoeder voor chinchilla's in hun eetschaal giet. Het merk Tasty is de Nr. 1 Chinchillavoermix voor een lang, gezond en gelukkig leven van kleine dieren. Deze hoogwaardige en complete maaltijd is rijk aan voedingsstoffen en helpt hun kleine lichamen in topconditie te houden, zodat ze de hele dag kunnen spelen.
Het voer is grondig getest, 100% compleet en 100% heerlijk. Het bevat plantaardige bijproducten en groenten. Het is geschikt voor chinchilla's van alle leeftijden. De verpakking heeft een netto gewicht van 0,9 kg en een bruto gewicht van 0,958 kg. De afmetingen zijn 25 cm hoog, 13 cm breed en 7,25 cm lang.
Vrij ter beschikking stellen samen met zuiver drinkwater. Droog en koel bewaren.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 25 cm cm x 13 cm cm |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 0.9 kg |
| Lengte | 7.25 cm cm |
| Gewicht | 0.9 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 379010 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...