De Fauna Eetbak Weekend is een handige drinkfontein voor uw vogel. Met een inhoud van 350 ml biedt deze transparante fontein voldoende water voor uw gevederde vriend. De fontein is voorzien van een ring waarmee u hem eenvoudig aan de kooi kunt bevestigen.
De drinkfontein is volledig demonteerbaar, waardoor alle onderdelen makkelijk schoon te maken zijn. Dit zorgt voor een hygiënische drinkplek voor uw vogel. Het materiaal is transparant, zodat u in één oogopslag het waterniveau kunt controleren.
Vogels moeten regelmatig drinken en in een drinkfontein blijft het water proper. Deze fontein is ideaal voor dagelijks gebruik en zorgt ervoor dat uw vogel altijd toegang heeft tot vers water.
| Merk | Fauna |
| Type | Fontein |
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Transparant |
| Afmeting | 7.3 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Dikte | 15 cm |
| Inhoud | 350 ml |
| Lengte | 16 cm |
| Kenmerk | Met houder |
| Productgroep | Eet- & drinkbakken |
| Artikelnummer | 13778 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Fauna Eetbak Weekend is een handige drinkfontein voor uw vogel. Met een inhoud van 350 ml biedt deze transparante fontein voldoende water voor uw gevederde vriend. De fontein is voorzien van een ring waarmee u hem eenvoudig aan de kooi kunt bevestigen.
De drinkfontein is volledig demonteerbaar, waardoor alle onderdelen makkelijk schoon te maken zijn. Dit zorgt voor een hygiënische drinkplek voor uw vogel. Het materiaal is transparant, zodat u in één oogopslag het waterniveau kunt controleren.
Vogels moeten regelmatig drinken en in een drinkfontein blijft het water proper. Deze fontein is ideaal voor dagelijks gebruik en zorgt ervoor dat uw vogel altijd toegang heeft tot vers water.
Extra informatie
| Merk | Fauna |
| Type | Fontein |
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Transparant |
| Afmeting | 7.3 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Dikte | 15 cm |
| Inhoud | 350 ml |
| Lengte | 16 cm |
| Kenmerk | Met houder |
| Productgroep | Eet- & drinkbakken |
| Artikelnummer | 13778 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...