De Vadigran Duo Bones koekjes zijn speciaal ontworpen voor kleine honden en puppy's. Deze ovengebakken biscuits hebben een overheerlijke vulling en zijn verkrijgbaar in 2 verschillende smaken. Dankzij het lage vetgehalte en de rijke vitamines zijn ze ideaal als dagelijkse beloning.
De koekjes hebben een afmeting van 5 cm lang, 2,7 cm hoog en 1 cm breed. Ze zijn gemaakt van granen, suiker, oliën en vetten, melk en melkderivaten, en mineralen. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 8%, ruw vet 6,5%, ruwe celstof 0,5%, ruwe as 3%. Toegevoegde additieven zijn bewaarmiddelen, kleurstoffen, vitamine A (2500 IU/kg) en vitamine D3 (250 IU/kg).
Deze snacks zijn geschikt voor honden van alle leeftijden en kunnen regelmatig gegeven worden. Ze zijn droog en worden per stuk verkocht. Verkrijgbaar in een zak van 10kg.
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Afmeting | 2.7 cm x 1 cm |
| Productlijn | Koekjes |
| Inhoud | 10 kg |
| Lengte | 5 cm |
| Gewicht | 10.0 kg |
| Kenmerk | Ideaal als beloning - Gebakken in de oven |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 13388 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Vadigran Duo Bones koekjes zijn speciaal ontworpen voor kleine honden en puppy's. Deze ovengebakken biscuits hebben een overheerlijke vulling en zijn verkrijgbaar in 2 verschillende smaken. Dankzij het lage vetgehalte en de rijke vitamines zijn ze ideaal als dagelijkse beloning.
De koekjes hebben een afmeting van 5 cm lang, 2,7 cm hoog en 1 cm breed. Ze zijn gemaakt van granen, suiker, oliën en vetten, melk en melkderivaten, en mineralen. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 8%, ruw vet 6,5%, ruwe celstof 0,5%, ruwe as 3%. Toegevoegde additieven zijn bewaarmiddelen, kleurstoffen, vitamine A (2500 IU/kg) en vitamine D3 (250 IU/kg).
Deze snacks zijn geschikt voor honden van alle leeftijden en kunnen regelmatig gegeven worden. Ze zijn droog en worden per stuk verkocht. Verkrijgbaar in een zak van 10kg.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Afmeting | 2.7 cm x 1 cm |
| Productlijn | Koekjes |
| Inhoud | 10 kg |
| Lengte | 5 cm |
| Gewicht | 10.0 kg |
| Kenmerk | Ideaal als beloning - Gebakken in de oven |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 13388 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...