Vadigran Kanaries Basic is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw kanarie en bevordert het welzijn.
De voeding bevat onder andere kanariezaad, gepelde haver, koolzaad, raapzaad, lijnzaad en grit. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 15,51%, ruw vet 14,99%, ruwe vezel 7,14%, ruwe as 6,07%, calcium 1,27% en fosfor 0,46%. Het product is geschikt voor kanaries van alle leeftijden.
U kunt deze voeding vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Bewaar de voeding droog en koel. Verpakt in een zak van 20 kg.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 40 cm x 20 cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 12.5 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 143 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Kanaries Basic is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw kanarie en bevordert het welzijn.
De voeding bevat onder andere kanariezaad, gepelde haver, koolzaad, raapzaad, lijnzaad en grit. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 15,51%, ruw vet 14,99%, ruwe vezel 7,14%, ruwe as 6,07%, calcium 1,27% en fosfor 0,46%. Het product is geschikt voor kanaries van alle leeftijden.
U kunt deze voeding vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Bewaar de voeding droog en koel. Verpakt in een zak van 20 kg.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 40 cm x 20 cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 12.5 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 143 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...