De Vadigran Kathengel Astra in grijs is een hengel met lang zwart-geveerd pluche speelgoed. Dit speeltje behoort tot de basisuitrusting bij de opvoeding van een kat. Het helpt uw kat fit te houden en verbetert zijn zintuigen. Vanuit uw zetel kunt u het spel van uw kat observeren.
De hengel heeft een lengte van 45 cm cm, een breedte van 2 cm cm en een hoogte van 2 cm cm. Het gewicht is slechts 0.02 kg kg, waardoor het gemakkelijk te hanteren is. De kleur is grijs met zwarte accenten.
Dit speelgoed is speciaal ontworpen voor katten en stimuleert hun natuurlijke jachtinstinct. Het is perfect voor interactief spel tussen u en uw kat, en draagt bij aan de lichamelijke en geestelijke gezondheid van uw huisdier.
| Merk | Vadigran |
| Type | Speelgoed |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Wit - Grijs |
| Afmeting | 2 cm x 2 cm |
| Productlijn | Hengels |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 45 cm |
| Gewicht | 0.02 kg |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 14290 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Vadigran Kathengel Astra in grijs is een hengel met lang zwart-geveerd pluche speelgoed. Dit speeltje behoort tot de basisuitrusting bij de opvoeding van een kat. Het helpt uw kat fit te houden en verbetert zijn zintuigen. Vanuit uw zetel kunt u het spel van uw kat observeren.
De hengel heeft een lengte van 45 cm cm, een breedte van 2 cm cm en een hoogte van 2 cm cm. Het gewicht is slechts 0.02 kg kg, waardoor het gemakkelijk te hanteren is. De kleur is grijs met zwarte accenten.
Dit speelgoed is speciaal ontworpen voor katten en stimuleert hun natuurlijke jachtinstinct. Het is perfect voor interactief spel tussen u en uw kat, en draagt bij aan de lichamelijke en geestelijke gezondheid van uw huisdier.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Speelgoed |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Wit - Grijs |
| Afmeting | 2 cm x 2 cm |
| Productlijn | Hengels |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 45 cm |
| Gewicht | 0.02 kg |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 14290 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...