Kokosnoot Vogelvoer voor Wilde Tuinvogels
Deze kokosnoot gevuld met vogelvoer is een ideale extra energiebron voor wilde tuinvogels tijdens koude dagen. Het trekt een grote verscheidenheid aan wilde vogels aan en is klaar voor gebruik. Je kunt hem zeer eenvoudig bevestigen aan een boom, haak of voedertafel.
De kokosnoot is biologisch afbreekbaar en composteerbaar, en met de hand gemaakt in Europa. De afmetingen zijn 11 cm cm hoog, 10 cm cm lang en 10 cm cm breed, met een gewicht van 350 g. De ingrediënten zijn granen, vet, mineralen en zaden. Bewaar het product koel en droog.
| Merk | Emma's Garden |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Kokosnoot |
| Afmeting | 11 cm x 10 cm |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Lengte | 10 cm |
| Gewicht | 350 g |
| Eigenschap | Composteerbaar |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 19243 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Kokosnoot Vogelvoer voor Wilde Tuinvogels
Deze kokosnoot gevuld met vogelvoer is een ideale extra energiebron voor wilde tuinvogels tijdens koude dagen. Het trekt een grote verscheidenheid aan wilde vogels aan en is klaar voor gebruik. Je kunt hem zeer eenvoudig bevestigen aan een boom, haak of voedertafel.
De kokosnoot is biologisch afbreekbaar en composteerbaar, en met de hand gemaakt in Europa. De afmetingen zijn 11 cm cm hoog, 10 cm cm lang en 10 cm cm breed, met een gewicht van 350 g. De ingrediënten zijn granen, vet, mineralen en zaden. Bewaar het product koel en droog.
Extra informatie
| Merk | Emma's Garden |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Kokosnoot |
| Afmeting | 11 cm x 10 cm |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Lengte | 10 cm |
| Gewicht | 350 g |
| Eigenschap | Composteerbaar |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 19243 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...