Vadigran TERRA Junior & Dwergkonijn is een complete voeding die speciaal is samengesteld voor jonge konijnen en dwergkonijnen. Deze voeding ondersteunt de groei en ontwikkeling van het jonge dier dankzij de extra eiwitten en vitaminen. Het hoge vezelgehalte stimuleert een goed verteringssysteem en draagt bij aan een gezonde spijsvertering.
De samenstelling bestaat uit plantaardige bijproducten, groenten, zaden, wilg (2%) en granen. De analytische bestanddelen zijn: 15,5% ruw eiwit, 4% ruw vet, 22% ruwe celstof, 6% ruwe as, 0,47% fosfor, 0,93% calcium en 0,03% natrium. Per kg zijn de volgende additieven toegevoegd: 11300 I.E. vitamine A, 1450 I.E. vitamine D3, 40 mg vitamine E, 150 mg vitamine C, 75 mg ijzer (E1), 1 mg jodium (E2), 0,5 mg kobalt (E3), 15 mg koper (E4), 30 mg mangaan (E5), 75 mg zink (E6), 0,2 mg selenium (E8), bewaarmiddelen, kleurstoffen en antioxidanten.
Deze voeding is geschikt voor jonge konijnen en dwergkonijnen. Het voer is verkrijgbaar in twee formaten: 1 kg en 2,25 kg. Geef het voer vrij ter beschikking samen met zuiver drinkwater. Bewaar het product droog en koel.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 28,5 cm cm x 17,5 cm cm |
| Maat | 2 |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 1 kg |
| Lengte | 10,5 cm cm |
| Gewicht | 1.0 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Junior |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 385020 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran TERRA Junior & Dwergkonijn is een complete voeding die speciaal is samengesteld voor jonge konijnen en dwergkonijnen. Deze voeding ondersteunt de groei en ontwikkeling van het jonge dier dankzij de extra eiwitten en vitaminen. Het hoge vezelgehalte stimuleert een goed verteringssysteem en draagt bij aan een gezonde spijsvertering.
De samenstelling bestaat uit plantaardige bijproducten, groenten, zaden, wilg (2%) en granen. De analytische bestanddelen zijn: 15,5% ruw eiwit, 4% ruw vet, 22% ruwe celstof, 6% ruwe as, 0,47% fosfor, 0,93% calcium en 0,03% natrium. Per kg zijn de volgende additieven toegevoegd: 11300 I.E. vitamine A, 1450 I.E. vitamine D3, 40 mg vitamine E, 150 mg vitamine C, 75 mg ijzer (E1), 1 mg jodium (E2), 0,5 mg kobalt (E3), 15 mg koper (E4), 30 mg mangaan (E5), 75 mg zink (E6), 0,2 mg selenium (E8), bewaarmiddelen, kleurstoffen en antioxidanten.
Deze voeding is geschikt voor jonge konijnen en dwergkonijnen. Het voer is verkrijgbaar in twee formaten: 1 kg en 2,25 kg. Geef het voer vrij ter beschikking samen met zuiver drinkwater. Bewaar het product droog en koel.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 28,5 cm cm x 17,5 cm cm |
| Maat | 2 |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 1 kg |
| Lengte | 10,5 cm cm |
| Gewicht | 1.0 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Junior |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 385020 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...