Vadigran Kruidenhooi Fruit Appel & Banaan is een uiterst smakelijke en 100% natuurlijke basisvoeding voor konijnen en knaagdieren. Dit botanisch rijke hooi is zorgvuldig gedroogd, zodat de voedingswaarden en smaak perfect bewaard blijven. Het is aangevuld met extra appel en banaan, wat zorgt voor een heerlijke variatie die jouw kleine vriendjes zullen waarderen.
Dit kruidenhooi is een ideale bron van nuttige vezels, essentieel voor zowel een goede spijsvertering als een gezond gebit. De vezels helpen bij het afslijten van de tanden, wat belangrijk is voor knaagdieren en konijnen. Het product is geschikt voor cavia's, chinchilla's, hamsters, gerbils, knaagdieren, konijnen, degoes, en junior & dwergkonijnen. Het is een aanvullend diervoeder dat je dagelijks kunt geven.
Stel het hooi vrij ter beschikking, bij voorkeur in een aparte hooiruif. Verwijder dagelijks vies geworden hooi; dit kan perfect op de composthoop of groencontainer. Het hooi is geschikt voor alle leeftijden en heeft een droge eigenschap. De verpakking bevat 500 gram.
De samenstelling bestaat uit hooi, fruit (3% appel, 3% banaan). Analytische bestanddelen: ruw eiwit 11%, ruw vet 2,1%, ruwe celstof 29,50%, ruwe as 8,3%, calcium 0,53%, fosfor 0,29%, natrium 0,23%.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Afmeting | 42 cm x 38 cm |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 11 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Kenmerk | 100% Natuurlijk - Rijk aan vezels |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 11164 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Kruidenhooi Fruit Appel & Banaan is een uiterst smakelijke en 100% natuurlijke basisvoeding voor konijnen en knaagdieren. Dit botanisch rijke hooi is zorgvuldig gedroogd, zodat de voedingswaarden en smaak perfect bewaard blijven. Het is aangevuld met extra appel en banaan, wat zorgt voor een heerlijke variatie die jouw kleine vriendjes zullen waarderen.
Dit kruidenhooi is een ideale bron van nuttige vezels, essentieel voor zowel een goede spijsvertering als een gezond gebit. De vezels helpen bij het afslijten van de tanden, wat belangrijk is voor knaagdieren en konijnen. Het product is geschikt voor cavia's, chinchilla's, hamsters, gerbils, knaagdieren, konijnen, degoes, en junior & dwergkonijnen. Het is een aanvullend diervoeder dat je dagelijks kunt geven.
Stel het hooi vrij ter beschikking, bij voorkeur in een aparte hooiruif. Verwijder dagelijks vies geworden hooi; dit kan perfect op de composthoop of groencontainer. Het hooi is geschikt voor alle leeftijden en heeft een droge eigenschap. De verpakking bevat 500 gram.
De samenstelling bestaat uit hooi, fruit (3% appel, 3% banaan). Analytische bestanddelen: ruw eiwit 11%, ruw vet 2,1%, ruwe celstof 29,50%, ruwe as 8,3%, calcium 0,53%, fosfor 0,29%, natrium 0,23%.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Afmeting | 42 cm x 38 cm |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 11 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Kenmerk | 100% Natuurlijk - Rijk aan vezels |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 11164 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...