De max & molly Booster Leiband in Purple is ontworpen voor honden die stevig en comfortabel aan de lijn moeten. Deze leiband ligt dankzij de unieke 3-delige sandwichstructuur zeer comfortabel in de hand. De structuur bestaat uit een dikke, sterke polyesterlaag bovenaan, een zachte vulling binnenin voor extra grip en een snel drogende neoprene binnenkant. Dit zorgt ervoor dat de leiband prettig aanvoelt, zelfs tijdens lange wandelingen.
Na het doorstaan van veiligheidstesten bewijst deze leiband dat uw hond niet zal kunnen ontsnappen. De haak is makkelijk aan elke ring vast te hechten zonder dat uw vingers of nagels er pijn van doen. Alle metalen onderdelen zijn mooi glad gepolijst, wat de leiband een moderne en verzorgde uitstraling geeft.
De leiband is geschikt om te wassen in de wasmachine op 30°C, waardoor hij eenvoudig schoon te houden is. De afmetingen zijn 120 lang met een breedte van 10 mm, ideaal voor honden van formaat XS.
| Merk | Max & Molly |
| Type | Leiband |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Veelkleurig |
| Afmeting | 1.0 cm |
| Maat | XS |
| Is Wasbaar | Ja |
| Productlijn | Training & Tracking Leash |
| Lengte | 120 cm |
| Gewicht | 0.0496 kg |
| Productgroep | Leibanden |
| Artikelnummer | 12232 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De max & molly Booster Leiband in Purple is ontworpen voor honden die stevig en comfortabel aan de lijn moeten. Deze leiband ligt dankzij de unieke 3-delige sandwichstructuur zeer comfortabel in de hand. De structuur bestaat uit een dikke, sterke polyesterlaag bovenaan, een zachte vulling binnenin voor extra grip en een snel drogende neoprene binnenkant. Dit zorgt ervoor dat de leiband prettig aanvoelt, zelfs tijdens lange wandelingen.
Na het doorstaan van veiligheidstesten bewijst deze leiband dat uw hond niet zal kunnen ontsnappen. De haak is makkelijk aan elke ring vast te hechten zonder dat uw vingers of nagels er pijn van doen. Alle metalen onderdelen zijn mooi glad gepolijst, wat de leiband een moderne en verzorgde uitstraling geeft.
De leiband is geschikt om te wassen in de wasmachine op 30°C, waardoor hij eenvoudig schoon te houden is. De afmetingen zijn 120 lang met een breedte van 10 mm, ideaal voor honden van formaat XS.
Extra informatie
| Merk | Max & Molly |
| Type | Leiband |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Veelkleurig |
| Afmeting | 1.0 cm |
| Maat | XS |
| Is Wasbaar | Ja |
| Productlijn | Training & Tracking Leash |
| Lengte | 120 cm |
| Gewicht | 0.0496 kg |
| Productgroep | Leibanden |
| Artikelnummer | 12232 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...