Vadigran Parkieten Basic is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw parkiet en bevordert het welzijn.
De voeding bevat een mix van gele gierst, witte gierst, kanariezaad, gepelde haver, rode gierst, grit en lijnzaad. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 13,67%, ruwe as 4,96%, ruw vet 3,86%, ruwe vezel 3,08%, calcium 1,18% en fosfor 0,16%. Het product wordt geleverd in een verpakking van 4 kg.
Vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Droog en koel bewaren.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 35 cm cm x 9.2 cm cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Lengte | 18 cm cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 242 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Parkieten Basic is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw parkiet en bevordert het welzijn.
De voeding bevat een mix van gele gierst, witte gierst, kanariezaad, gepelde haver, rode gierst, grit en lijnzaad. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 13,67%, ruwe as 4,96%, ruw vet 3,86%, ruwe vezel 3,08%, calcium 1,18% en fosfor 0,16%. Het product wordt geleverd in een verpakking van 4 kg.
Vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Droog en koel bewaren.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 35 cm cm x 9.2 cm cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Lengte | 18 cm cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 242 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...