Vadigran Parkieten Basic is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw parkiet en bevordert het welzijn.
De voeding bevat een mix van gele gierst, witte gierst, kanariezaad, gepelde haver, rode gierst, grit en lijnzaad. Het is een volledige voeding met een ruw eiwitgehalte van 13,67%, ruw vet 3,86%, ruwe vezel 3,08% en ruwe as 4,96%. Daarnaast bevat het calcium (1,18%) en fosfor (0,16%) voor een gezonde botstructuur.
Vadigran Parkieten Basic is geschikt voor parkieten van alle leeftijden. U kunt het voer vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Bewaar het droog en koel om de versheid te behouden.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 60 cm x 40 cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 12.5 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 243 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Parkieten Basic is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw parkiet en bevordert het welzijn.
De voeding bevat een mix van gele gierst, witte gierst, kanariezaad, gepelde haver, rode gierst, grit en lijnzaad. Het is een volledige voeding met een ruw eiwitgehalte van 13,67%, ruw vet 3,86%, ruwe vezel 3,08% en ruwe as 4,96%. Daarnaast bevat het calcium (1,18%) en fosfor (0,16%) voor een gezonde botstructuur.
Vadigran Parkieten Basic is geschikt voor parkieten van alle leeftijden. U kunt het voer vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Bewaar het droog en koel om de versheid te behouden.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 60 cm x 40 cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 12.5 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 243 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...