Vadigran Grote Parkieten Basic is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw grote parkiet en bevordert het welzijn.
Deze voeding bevat een mix van gierst (geel, wit, rood), kanariezaad, gepelde haver, tarwe, cardy, kempzaad, paddy rijst, grit, lijnzaad en zonnebloempitten (gestreept en wit). De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 13,41%, ruw vet 7,78%, ruwe as 6,86%, ruwe vezel 5,53%, fosfor 1,20% en calcium 0,26%. Het is een volledige voeding, geschikt voor alle leeftijden.
Vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Droog en koel bewaren.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 0 cm cm x 0 cm cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 0 cm cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 393 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Grote Parkieten Basic is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw grote parkiet en bevordert het welzijn.
Deze voeding bevat een mix van gierst (geel, wit, rood), kanariezaad, gepelde haver, tarwe, cardy, kempzaad, paddy rijst, grit, lijnzaad en zonnebloempitten (gestreept en wit). De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 13,41%, ruw vet 7,78%, ruwe as 6,86%, ruwe vezel 5,53%, fosfor 1,20% en calcium 0,26%. Het is een volledige voeding, geschikt voor alle leeftijden.
Vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Droog en koel bewaren.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 0 cm cm x 0 cm cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 0 cm cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 393 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...