Vervangkop voor Wahl nagelvijl
Deze vervangkop is een reserveonderdeel voor elektrische nagelvijlen van het merk Wahl. Het is specifiek bedoeld voor gebruik bij honden en dient ter vervanging van versleten of beschadigde koppen op uw bestaande nagelvijl.
Het onderdeel heeft een zilveren kleur en meet 3 cm in lengte, 1,5 cm in breedte en 1,5 cm in hoogte. Het valt onder de productgroep Nagels_Poten en wordt geleverd als stuk. Dit maakt het een praktische oplossing om uw nagelvijl weer volledig functioneel te houden zonder een geheel nieuw apparaat aan te schaffen.
| Merk | Wahl |
| Type | Nagelknipper |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilver |
| Afmeting | 1.5 cm x 1.5 cm |
| Productlijn | Nagels & Poten |
| Lengte | 3 cm |
| Productgroep | Nagels & Poten |
| Artikelnummer | 15630 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vervangkop voor Wahl nagelvijl
Deze vervangkop is een reserveonderdeel voor elektrische nagelvijlen van het merk Wahl. Het is specifiek bedoeld voor gebruik bij honden en dient ter vervanging van versleten of beschadigde koppen op uw bestaande nagelvijl.
Het onderdeel heeft een zilveren kleur en meet 3 cm in lengte, 1,5 cm in breedte en 1,5 cm in hoogte. Het valt onder de productgroep Nagels_Poten en wordt geleverd als stuk. Dit maakt het een praktische oplossing om uw nagelvijl weer volledig functioneel te houden zonder een geheel nieuw apparaat aan te schaffen.
Extra informatie
| Merk | Wahl |
| Type | Nagelknipper |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilver |
| Afmeting | 1.5 cm x 1.5 cm |
| Productlijn | Nagels & Poten |
| Lengte | 3 cm |
| Productgroep | Nagels & Poten |
| Artikelnummer | 15630 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...