Vadigran Tropische Vogels Basic is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw tropische vogels en bevordert hun welzijn.
Deze voeding bevat een mix van gele millet, witte millet, rode panis, gele panis, kanariezaad, rode millet en grit. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 13,39%, ruwe as 5,60%, ruw vet 4,54%, ruwe vezel 3,92%, calcium 1,17% en fosfor 0,18%. Het product wordt geleverd in een verpakking van 20 kg.
Vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Droog en koel bewaren. Deze voeding is geschikt voor alle leeftijden van tropische vogels en is een volledige voeding die alle benodigde voedingsstoffen biedt.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 0 cm cm x 0 cm cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 0 cm cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 283 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Tropische Vogels Basic is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw tropische vogels en bevordert hun welzijn.
Deze voeding bevat een mix van gele millet, witte millet, rode panis, gele panis, kanariezaad, rode millet en grit. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 13,39%, ruwe as 5,60%, ruw vet 4,54%, ruwe vezel 3,92%, calcium 1,17% en fosfor 0,18%. Het product wordt geleverd in een verpakking van 20 kg.
Vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Droog en koel bewaren. Deze voeding is geschikt voor alle leeftijden van tropische vogels en is een volledige voeding die alle benodigde voedingsstoffen biedt.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 0 cm cm x 0 cm cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 0 cm cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 283 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...