Vadigran Tropische Vogels is een lekkere en evenwichtige voeding, speciaal ontwikkeld voor exotische vogels. Deze volledige voeding is uitsluitend samengesteld uit kwalitatieve ingrediënten, die uiterst zorgzaam worden verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. De samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw gevederde vriend en bevordert zijn welzijn.
Deze voeding bevat een mix van panis – geel, millet – geel, millet – wit, panis – rood, kanariezaad en niger. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 12,96%, ruw vet 6,34%, ruwe vezel 5,41%, ruwe as 3,30%, fosfor 0,22% en calcium 0,02%. Het product is geschikt voor alle leeftijden en wordt aangeboden in een verpakking van 1kg.
Vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Droog en koel bewaren. Deze voeding is ideaal voor tropische vogels en andere exoten die een gevarieerd en voedzaam dieet nodig hebben.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 25 cm cm x 14,5 cm cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Inhoud | 1 kg |
| Lengte | 6,7 cm cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 271 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Tropische Vogels is een lekkere en evenwichtige voeding, speciaal ontwikkeld voor exotische vogels. Deze volledige voeding is uitsluitend samengesteld uit kwalitatieve ingrediënten, die uiterst zorgzaam worden verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. De samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw gevederde vriend en bevordert zijn welzijn.
Deze voeding bevat een mix van panis – geel, millet – geel, millet – wit, panis – rood, kanariezaad en niger. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 12,96%, ruw vet 6,34%, ruwe vezel 5,41%, ruwe as 3,30%, fosfor 0,22% en calcium 0,02%. Het product is geschikt voor alle leeftijden en wordt aangeboden in een verpakking van 1kg.
Vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Droog en koel bewaren. Deze voeding is ideaal voor tropische vogels en andere exoten die een gevarieerd en voedzaam dieet nodig hebben.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 25 cm cm x 14,5 cm cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Inhoud | 1 kg |
| Lengte | 6,7 cm cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 271 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...