Vadigran Grote Witte Zonnebloempitten zijn een hoogwaardige voeding voor vogels. Deze zaden bestaan uit grote witte gestreepte zonnebloempitten, zorgvuldig geselecteerd en verwerkt om optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Het product is geschikt voor alle vogels en alle leeftijden.
De zonnebloempitten worden aangeboden in verschillende verpakkingsgroottes: 500 g, 2 kg en 10 kg. De afmetingen van de verpakking variëren per gewicht: voor 500 g is de verpakking 24 cm hoog, 7,2 cm lang en 12,3 cm breed; voor 2 kg is deze 35 cm hoog, 11,5 cm lang en 20 cm breed; voor 10 kg is deze 65 cm hoog, 12,5 cm lang en 40 cm breed. Het netto gewicht is respectievelijk 0,5 kg, 2 kg en 10 kg.
Deze zonnebloempitten zijn een natuurlijke en voedzame aanvulling op het dieet van uw vogels. Ze kunnen vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater. Bewaar de zaden droog en koel om de versheid te behouden.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Plantaardig |
| Afmeting | 24 cm cm x 12,3 cm cm |
| Productlijn | Zonnebloempitten |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 7,2 cm cm |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 215010 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Grote Witte Zonnebloempitten zijn een hoogwaardige voeding voor vogels. Deze zaden bestaan uit grote witte gestreepte zonnebloempitten, zorgvuldig geselecteerd en verwerkt om optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Het product is geschikt voor alle vogels en alle leeftijden.
De zonnebloempitten worden aangeboden in verschillende verpakkingsgroottes: 500 g, 2 kg en 10 kg. De afmetingen van de verpakking variëren per gewicht: voor 500 g is de verpakking 24 cm hoog, 7,2 cm lang en 12,3 cm breed; voor 2 kg is deze 35 cm hoog, 11,5 cm lang en 20 cm breed; voor 10 kg is deze 65 cm hoog, 12,5 cm lang en 40 cm breed. Het netto gewicht is respectievelijk 0,5 kg, 2 kg en 10 kg.
Deze zonnebloempitten zijn een natuurlijke en voedzame aanvulling op het dieet van uw vogels. Ze kunnen vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater. Bewaar de zaden droog en koel om de versheid te behouden.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Plantaardig |
| Afmeting | 24 cm cm x 12,3 cm cm |
| Productlijn | Zonnebloempitten |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 7,2 cm cm |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 215010 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...