Je lieve hamster zal een vrolijk dansje doen als je dit complete diervoeder voor hamsters in hun eetschaal giet. Het merk Tasty is de Nr. 1 Hamstervoermix voor een lang, gezond en gelukkig leven van kleine dieren. Deze hoogwaardige en complete maaltijd is rijk aan voedingsstoffen en helpt hun kleine lichamen in topconditie te houden, zodat ze de hele dag kunnen spelen.
Tasty Hamster is een volledig droogvoer dat speciaal is samengesteld voor hamsters. Het bevat een mix van plantaardige bijproducten, granen, zaden en noten. Het voer is geschikt voor alle leeftijden en wordt geleverd in een verpakking van 15 kg. Het is grondig getest, 100% compleet en 100% heerlijk.
Geef het voer vrij ter beschikking samen met zuiver drinkwater. Bewaar het droog en koel. Zo blijft de kwaliteit optimaal en kan jouw hamster genieten van een gezonde en evenwichtige voeding.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Plantaardig |
| Afmeting | 70 cm cm x 40 cm cm |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 15 kg |
| Lengte | 14 cm cm |
| Gewicht | 15 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 380200 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Je lieve hamster zal een vrolijk dansje doen als je dit complete diervoeder voor hamsters in hun eetschaal giet. Het merk Tasty is de Nr. 1 Hamstervoermix voor een lang, gezond en gelukkig leven van kleine dieren. Deze hoogwaardige en complete maaltijd is rijk aan voedingsstoffen en helpt hun kleine lichamen in topconditie te houden, zodat ze de hele dag kunnen spelen.
Tasty Hamster is een volledig droogvoer dat speciaal is samengesteld voor hamsters. Het bevat een mix van plantaardige bijproducten, granen, zaden en noten. Het voer is geschikt voor alle leeftijden en wordt geleverd in een verpakking van 15 kg. Het is grondig getest, 100% compleet en 100% heerlijk.
Geef het voer vrij ter beschikking samen met zuiver drinkwater. Bewaar het droog en koel. Zo blijft de kwaliteit optimaal en kan jouw hamster genieten van een gezonde en evenwichtige voeding.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Plantaardig |
| Afmeting | 70 cm cm x 40 cm cm |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 15 kg |
| Lengte | 14 cm cm |
| Gewicht | 15 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 380200 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...