Hondenvoer Natvoer 100g – Almo Nature Daily Dogs Witte Vis en Rijst
Dit is hondenvoer in de vorm van natvoer, speciaal ontwikkeld voor honden. Het product maakt deel uit van de Daily Dogs lijn van Almo Nature en bevat witte vis en rijst als belangrijkste ingrediënten.
De verpakking heeft een gewicht van 100 gram en afmetingen van 8,9 cm cm lang, 8,9 cm cm breed en 2,1 cm cm hoog. Het voer is zonder gluten en kan gecombineerd worden met droogvoer voor een uitgebalanceerde voeding. Elke verpakking bevat één portie.
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 2.1 cm x 8.9 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 100 g |
| Lengte | 8.9 cm |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Eigenschap | Glutenvrij |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A226 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Hondenvoer Natvoer 100g – Almo Nature Daily Dogs Witte Vis en Rijst
Dit is hondenvoer in de vorm van natvoer, speciaal ontwikkeld voor honden. Het product maakt deel uit van de Daily Dogs lijn van Almo Nature en bevat witte vis en rijst als belangrijkste ingrediënten.
De verpakking heeft een gewicht van 100 gram en afmetingen van 8,9 cm cm lang, 8,9 cm cm breed en 2,1 cm cm hoog. Het voer is zonder gluten en kan gecombineerd worden met droogvoer voor een uitgebalanceerde voeding. Elke verpakking bevat één portie.
Extra informatie
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 2.1 cm x 8.9 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 100 g |
| Lengte | 8.9 cm |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Eigenschap | Glutenvrij |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A226 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...