Vadigran Kempzaad voor vogels is een zuiver en kwalitatief hoogstaand product, samengesteld uit enkel kempzaad. Dit enkelvoudige graan en zaad is ideaal als onderdeel van een gevarieerd dieet voor uw vogels. Vadigran staat garant voor zorgvuldig geselecteerde grondstoffen die met de grootste aandacht worden verwerkt en verpakt, zodat de zuiverheid, versheid en smaak optimaal behouden blijven.
Dit kempzaad is verkrijgbaar in verschillende verpakkingsgroottes: 800 gram, 3,5 kg en 15 kg. De afmetingen van de verpakking variëren per gewicht: de 800 gram verpakking meet 25 cm hoog, 7,25 cm lang en 13 cm breed; de 3,5 kg verpakking is 32,5 cm hoog, 11,4 cm lang en 22 cm breed; de 15 kg verpakking heeft een hoogte van 65 cm, een lengte van 12,5 cm en een breedte van 40 cm. Het product is geschikt voor vogels van alle leeftijden.
U kunt dit kempzaad vrij ter beschikking stellen van uw vogels, naast zuiver drinkwater. Bewaar het product droog en koel om de kwaliteit te waarborgen. Vadigran Kempzaad is een pure en natuurlijke voeding die bijdraagt aan het welzijn van uw gevederde vrienden.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Plantaardig |
| Afmeting | 32,5 cm cm x 22 cm cm |
| Productlijn | Enkelvoudige granen en zaden |
| Inhoud | 3.5 kg |
| Lengte | 11,4 cm cm |
| Gewicht | 0.8 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 210050 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Kempzaad voor vogels is een zuiver en kwalitatief hoogstaand product, samengesteld uit enkel kempzaad. Dit enkelvoudige graan en zaad is ideaal als onderdeel van een gevarieerd dieet voor uw vogels. Vadigran staat garant voor zorgvuldig geselecteerde grondstoffen die met de grootste aandacht worden verwerkt en verpakt, zodat de zuiverheid, versheid en smaak optimaal behouden blijven.
Dit kempzaad is verkrijgbaar in verschillende verpakkingsgroottes: 800 gram, 3,5 kg en 15 kg. De afmetingen van de verpakking variëren per gewicht: de 800 gram verpakking meet 25 cm hoog, 7,25 cm lang en 13 cm breed; de 3,5 kg verpakking is 32,5 cm hoog, 11,4 cm lang en 22 cm breed; de 15 kg verpakking heeft een hoogte van 65 cm, een lengte van 12,5 cm en een breedte van 40 cm. Het product is geschikt voor vogels van alle leeftijden.
U kunt dit kempzaad vrij ter beschikking stellen van uw vogels, naast zuiver drinkwater. Bewaar het product droog en koel om de kwaliteit te waarborgen. Vadigran Kempzaad is een pure en natuurlijke voeding die bijdraagt aan het welzijn van uw gevederde vrienden.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Plantaardig |
| Afmeting | 32,5 cm cm x 22 cm cm |
| Productlijn | Enkelvoudige granen en zaden |
| Inhoud | 3.5 kg |
| Lengte | 11,4 cm cm |
| Gewicht | 0.8 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 210050 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...