Arachiden ongepeld voor vogels
Deze arachiden ongepeld zijn speciaal bedoeld voor vogels en vormen een geschikte aanvulling op hun dagelijkse voeding. Het product wordt geleverd in een verpakking van 0.3 kg en heeft afmetingen van 12.5 lang, 25 breed en 7 hoog.
De samenstelling bestaat uitsluitend uit arachiden. Het wordt aanbevolen om dit voer vrij ter beschikking te stellen naast zuiver drinkwater. Voor een optimale bewaring is het belangrijk om het product droog en koel op te slaan.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 7 cm x 25 cm |
| Productlijn | Enkelvoudige granen en zaden |
| Inhoud | 0.3 kg |
| Lengte | 12.5 cm |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 220050 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Arachiden ongepeld voor vogels
Deze arachiden ongepeld zijn speciaal bedoeld voor vogels en vormen een geschikte aanvulling op hun dagelijkse voeding. Het product wordt geleverd in een verpakking van 0.3 kg en heeft afmetingen van 12.5 lang, 25 breed en 7 hoog.
De samenstelling bestaat uitsluitend uit arachiden. Het wordt aanbevolen om dit voer vrij ter beschikking te stellen naast zuiver drinkwater. Voor een optimale bewaring is het belangrijk om het product droog en koel op te slaan.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 7 cm x 25 cm |
| Productlijn | Enkelvoudige granen en zaden |
| Inhoud | 0.3 kg |
| Lengte | 12.5 cm |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 220050 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...