Cardy (Saffloer) Vogelvoer
Dit vogelvoer bestaat uit enkelvoudige granen en zaden, specifiek cardy (saffloer). Het is geschikt voor vogels en kan vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater.
Het product heeft afmetingen van 13 cm lang, 7.25 cm breed en 25 cm hoog, met een gewicht van . De inhoud bedraagt {{product inhoud}}. Bewaar het droog en koel om de versheid en smaak te behouden.
De samenstelling is eenvoudig: cardy (saffloer). Dit maakt het een basiszaad voor vogels dat gemakkelijk te gebruiken is.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 25 cm x 7.25 cm |
| Productlijn | Enkelvoudige granen en zaden |
| Inhoud | 0.8 kg |
| Lengte | 13 cm |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 260200 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Cardy (Saffloer) Vogelvoer
Dit vogelvoer bestaat uit enkelvoudige granen en zaden, specifiek cardy (saffloer). Het is geschikt voor vogels en kan vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater.
Het product heeft afmetingen van 13 cm lang, 7.25 cm breed en 25 cm hoog, met een gewicht van . De inhoud bedraagt {{product inhoud}}. Bewaar het droog en koel om de versheid en smaak te behouden.
De samenstelling is eenvoudig: cardy (saffloer). Dit maakt het een basiszaad voor vogels dat gemakkelijk te gebruiken is.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 25 cm x 7.25 cm |
| Productlijn | Enkelvoudige granen en zaden |
| Inhoud | 0.8 kg |
| Lengte | 13 cm |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 260200 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...