Zonnebloempitten Klein Gestreept voor Vogels
Deze zonnebloempitten zijn speciaal voor vogels en bevatten enkel kleine gestreepte zaden. Ze zijn geschikt voor vogels van alle leeftijden en kunnen vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater.
De verpakking heeft afmetingen van 7.5 cm lang, 12 cm breed en 24 cm hoog. Het gewicht is 5kg. Bewaar de zonnebloempitten droog en koel om de versheid te behouden.
De samenstelling bestaat uit kleine gestreepte zonnebloempitten. Deze vogelvoeding is een enkelvoudig graan of zaad dat vogels kunnen eten als onderdeel van hun dieet.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 24 cm x 12 cm |
| Productlijn | Zonnebloempitten |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 7.5 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 216025 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Zonnebloempitten Klein Gestreept voor Vogels
Deze zonnebloempitten zijn speciaal voor vogels en bevatten enkel kleine gestreepte zaden. Ze zijn geschikt voor vogels van alle leeftijden en kunnen vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater.
De verpakking heeft afmetingen van 7.5 cm lang, 12 cm breed en 24 cm hoog. Het gewicht is 5kg. Bewaar de zonnebloempitten droog en koel om de versheid te behouden.
De samenstelling bestaat uit kleine gestreepte zonnebloempitten. Deze vogelvoeding is een enkelvoudig graan of zaad dat vogels kunnen eten als onderdeel van hun dieet.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 24 cm x 12 cm |
| Productlijn | Zonnebloempitten |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 7.5 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 216025 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...