Zonnebloempitten Vogelvoer voor Gezonde Vogels
Deze grote witte gestreepte zonnebloempitten van Vadigran vormen een kwalitatief enkelvoudig vogelvoer. Het product is speciaal ontwikkeld voor vogels en kan vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater. De zonnebloempitten worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om versheid en smaak te behouden.
De verpakking heeft afmetingen van 7.2 cm lang, 12.3 cm breed en 24 cm hoog, met een inhoud van 2kg. Geschikt voor vogels van alle leeftijden, deze zonnebloempitten bieden een natuurlijke voedingsbron. Bewaar het voer droog en koel om de kwaliteit te garanderen.
De samenstelling bestaat uitsluitend uit grote witte gestreepte zonnebloempitten, zonder toevoegingen. Dit maakt het een puur en betrouwbaar voer voor uw vogels, dat bijdraagt aan hun dagelijkse voeding.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 24 cm x 12.3 cm |
| Productlijn | Zonnebloempitten |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 7.2 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 215050 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Zonnebloempitten Vogelvoer voor Gezonde Vogels
Deze grote witte gestreepte zonnebloempitten van Vadigran vormen een kwalitatief enkelvoudig vogelvoer. Het product is speciaal ontwikkeld voor vogels en kan vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater. De zonnebloempitten worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om versheid en smaak te behouden.
De verpakking heeft afmetingen van 7.2 cm lang, 12.3 cm breed en 24 cm hoog, met een inhoud van 2kg. Geschikt voor vogels van alle leeftijden, deze zonnebloempitten bieden een natuurlijke voedingsbron. Bewaar het voer droog en koel om de kwaliteit te garanderen.
De samenstelling bestaat uitsluitend uit grote witte gestreepte zonnebloempitten, zonder toevoegingen. Dit maakt het een puur en betrouwbaar voer voor uw vogels, dat bijdraagt aan hun dagelijkse voeding.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 24 cm x 12.3 cm |
| Productlijn | Zonnebloempitten |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 7.2 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 215050 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...