Bodemplaat voor krabpaal Devon Rex
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de krabpaal Devon Rex van RHR Quality. Het is een lichtgrijs gekleurd onderdeel dat u kunt gebruiken als vervanging voor een bestaande bodemplaat van uw krabpaal.
De bodemplaat heeft afmetingen van 70 x 50 x 4 cm en maakt deel uit van de BOTTOMREX collectie. Dit onderdeel is bedoeld voor katten en helpt u om uw krabpaal in goede staat te houden door versleten onderdelen te vervangen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 4 cm x 50 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-REX-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor krabpaal Devon Rex
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de krabpaal Devon Rex van RHR Quality. Het is een lichtgrijs gekleurd onderdeel dat u kunt gebruiken als vervanging voor een bestaande bodemplaat van uw krabpaal.
De bodemplaat heeft afmetingen van 70 x 50 x 4 cm en maakt deel uit van de BOTTOMREX collectie. Dit onderdeel is bedoeld voor katten en helpt u om uw krabpaal in goede staat te houden door versleten onderdelen te vervangen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 4 cm x 50 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-REX-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...