De Vadigran Halsband voor kittens in de frisse kleur turquoise is speciaal ontworpen voor jonge katten. Deze halsband is traploos verstelbaar van 16 tot 25 cm, waardoor hij meegroeit met uw kitten. Gemaakt van duurzaam nylon, is de halsband lichtgewicht en comfortabel om te dragen.
Een belangrijk veiligheidskenmerk is het veiligheidssluiting dat automatisch opengaat wanneer de kat ergens aan blijft haken. Dit voorkomt gevaarlijke situaties en geeft u gemoedsrust. De halsband is eenvoudig aan te passen aan de groei van uw kitten en blijft veilig zitten.
Deze halsband is ideaal voor kittens die nog in de groei zijn. Door het traploze systeem kunt u de pasvorm perfect afstemmen. De turquoise kleur is vrolijk en goed zichtbaar. Let op: de halsband is geschikt voor een halsomtrek van 16 tot 25 cm en een breedte van 8 mm.
| Merk | Vadigran |
| Type | Halsband |
| Materiaal | Nylon |
| Kleur | Turquoise |
| Productlijn | Halsband |
| Dikte | 0.8 cm |
| Lengte | 16-25 cm |
| Eigenschap | Met geluid |
| Halsomtrek | 16-25cm cm |
| Levensfase | Kitten |
| Productgroep | Halsbanden |
| Artikelnummer | 19766 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Vadigran Halsband voor kittens in de frisse kleur turquoise is speciaal ontworpen voor jonge katten. Deze halsband is traploos verstelbaar van 16 tot 25 cm, waardoor hij meegroeit met uw kitten. Gemaakt van duurzaam nylon, is de halsband lichtgewicht en comfortabel om te dragen.
Een belangrijk veiligheidskenmerk is het veiligheidssluiting dat automatisch opengaat wanneer de kat ergens aan blijft haken. Dit voorkomt gevaarlijke situaties en geeft u gemoedsrust. De halsband is eenvoudig aan te passen aan de groei van uw kitten en blijft veilig zitten.
Deze halsband is ideaal voor kittens die nog in de groei zijn. Door het traploze systeem kunt u de pasvorm perfect afstemmen. De turquoise kleur is vrolijk en goed zichtbaar. Let op: de halsband is geschikt voor een halsomtrek van 16 tot 25 cm en een breedte van 8 mm.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Halsband |
| Materiaal | Nylon |
| Kleur | Turquoise |
| Productlijn | Halsband |
| Dikte | 0.8 cm |
| Lengte | 16-25 cm |
| Eigenschap | Met geluid |
| Halsomtrek | 16-25cm cm |
| Levensfase | Kitten |
| Productgroep | Halsbanden |
| Artikelnummer | 19766 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...