Almo Nature Daily Natvoer voor Katten
Dit kattenvoer van Almo Nature is een natvoer in de vorm van paté, speciaal ontwikkeld voor katten. Het is een volledig voer dat alle essentiële voedingsstoffen bevat die je kat nodig heeft. De verpakking heeft een inhoud van 400 gram en is daarmee ideaal voor dagelijks gebruik.
Het voer is graanvrij en geschikt voor volwassen katten. De afmetingen van de verpakking zijn 7,5 cm cm lang, 7,5 cm cm breed en 10,9 cm cm hoog. Het bruto gewicht bedraagt 0,475 kg per stuk. Dit product maakt deel uit van de Almo Nature Daily lijn en wordt geleverd in een besteleenheid van 24 stuks.
| Merk | Almo Nature |
| Afmeting | 10.9 cm x 7.5 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 0.4 kg |
| Lengte | 7.5 cm |
| Gewicht | 0.4 kg |
| Kenmerk | Graanvrij |
| Levensfase | Volwassen |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A161 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Almo Nature Daily Natvoer voor Katten
Dit kattenvoer van Almo Nature is een natvoer in de vorm van paté, speciaal ontwikkeld voor katten. Het is een volledig voer dat alle essentiële voedingsstoffen bevat die je kat nodig heeft. De verpakking heeft een inhoud van 400 gram en is daarmee ideaal voor dagelijks gebruik.
Het voer is graanvrij en geschikt voor volwassen katten. De afmetingen van de verpakking zijn 7,5 cm cm lang, 7,5 cm cm breed en 10,9 cm cm hoog. Het bruto gewicht bedraagt 0,475 kg per stuk. Dit product maakt deel uit van de Almo Nature Daily lijn en wordt geleverd in een besteleenheid van 24 stuks.
Extra informatie
| Merk | Almo Nature |
| Afmeting | 10.9 cm x 7.5 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 0.4 kg |
| Lengte | 7.5 cm |
| Gewicht | 0.4 kg |
| Kenmerk | Graanvrij |
| Levensfase | Volwassen |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A161 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...