Middenplateau Krabpaal voor Devon Rex krabpaal
Dit middenplateau is een reserveonderdeel speciaal gemaakt voor de krabpaal Devon Rex van RHR Quality. Het is bedoeld om een bestaand plateau te vervangen wanneer dat nodig is, bijvoorbeeld door slijtage of beschadiging.
Het plateau heeft afmetingen van 50 bij 35 centimeter en is uitgevoerd in een taupe kleur die past bij het originele ontwerp. Als onderdeel van de MIDDLEREX collectie en productlijn DEVONREX, zorgt dit voor een naadloze integratie met uw huidige krabpaal. U kunt bij RHR Pets terecht voor al uw krabpaal onderdelen, zodat u lang plezier houdt van uw kattenmeubel.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Taupe |
| Afmeting | 35 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PPS-REX-T |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Middenplateau Krabpaal voor Devon Rex krabpaal
Dit middenplateau is een reserveonderdeel speciaal gemaakt voor de krabpaal Devon Rex van RHR Quality. Het is bedoeld om een bestaand plateau te vervangen wanneer dat nodig is, bijvoorbeeld door slijtage of beschadiging.
Het plateau heeft afmetingen van 50 bij 35 centimeter en is uitgevoerd in een taupe kleur die past bij het originele ontwerp. Als onderdeel van de MIDDLEREX collectie en productlijn DEVONREX, zorgt dit voor een naadloze integratie met uw huidige krabpaal. U kunt bij RHR Pets terecht voor al uw krabpaal onderdelen, zodat u lang plezier houdt van uw kattenmeubel.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Taupe |
| Afmeting | 35 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PPS-REX-T |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...