Almo Nature Daily Cats natvoer voor uw kat
Deze natvoer van Almo Nature is speciaal ontwikkeld voor katten en biedt een complete maaltijd in een praktisch portie van 70g. Het is verkrijgbaar in verschillende smaakvarianten zodat u kunt afwisselen en uw kat steeds iets lekkers kunt voorzetten.
Elk zakje bevat een gebalanceerde samenstelling die past binnen de dagelijkse voeding van uw kat. De verpakking heeft afmetingen van ongeveer 14,5 cm hoog, 9,4 cm breed en 1 cm diep, wat het compact en eenvoudig op te bergen maakt. Dit voer is geschikt als hoofdmaaltijd of als aanvulling op droogvoer.
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 14.5 cm x 9.4 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 0.07 kg |
| Lengte | 1 cm |
| Gewicht | 0.07 kg |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A5270 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Almo Nature Daily Cats natvoer voor uw kat
Deze natvoer van Almo Nature is speciaal ontwikkeld voor katten en biedt een complete maaltijd in een praktisch portie van 70g. Het is verkrijgbaar in verschillende smaakvarianten zodat u kunt afwisselen en uw kat steeds iets lekkers kunt voorzetten.
Elk zakje bevat een gebalanceerde samenstelling die past binnen de dagelijkse voeding van uw kat. De verpakking heeft afmetingen van ongeveer 14,5 cm hoog, 9,4 cm breed en 1 cm diep, wat het compact en eenvoudig op te bergen maakt. Dit voer is geschikt als hoofdmaaltijd of als aanvulling op droogvoer.
Extra informatie
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 14.5 cm x 9.4 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 0.07 kg |
| Lengte | 1 cm |
| Gewicht | 0.07 kg |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A5270 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...